„Człowiek jest wielkim nie przez to co posiada lecz przez to kim jest nie przez to, co ma lecz przez to, czym dzieli się z innymi”

Jan Paweł II.

555.jpg [300x232]

PROGRAM SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIUSZA DZIAŁAJĄCEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MANASTERZU.

Członkowie naszego klubu wzięli udział w programie edukacyjnym "Dostrzec  Innych. Pomoc humanitarna na świecie". Koordynatorem programu jest p. A. Gudzińska-Niemiec.

Do programu UNICEF zgłosiło się ponad 670 szkół z całej Polski.  Ponad 700 koordynatorów nauczycieli stara się uwrażliwić dzieci na problemy z jakimi borykają się ich rówieśnicy w sytuacji konfliktu czy klęski żywiołowej, oraz zapoznać uczniów z trzema najistotniejszymi obszarami,  w ramach których  UNICEF  organizuje pomoc humanitarną: edukacja, woda pitna, żywność.

5a6844d19229f56a65f90dc7bc2e8cf98190.jpg [300x225]  2.jpg [300x400]