***

PROCEDURA POSTĘPOWANIA NA WYPADEK PODEJRZENIA ZAKAŻENIA COVID-19  U UCZNIA OBOWIĄZUJĄCA W SZKOLE PODSTAWOWEJ im.KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W MANASTERZU W ZWIĄZKU Z  COVID-19.

***

PROCEDURA KOMUNIKOWANIA NA DRODZE NAUCZYCIEL- DYREKTOR - RODZIC NA CZAS PANDEMIIOBOWIĄZUJĄCA W SZKOLE PODSTAWOWEJ im.KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W MANASTERZU W ZWIĄZKU Z COVID-19.

***

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA NA CZAS PANDEMII OBWIĄZUJĄCE W SZKOLE PODSTAWOWEJ im.KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W MANASTERZU.

***

PROCEDURA BHP W TRAKCIE PANDEMII KORONAWIRUSA COVID-19 dla pracowników Szkoły Podstawowej im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu.

***

PROCEDURA DEZYNFEKCJI SAL I ŁAZIENEK NA CZAS PANDEMII OBWOWIĄZUJĄCA W SZKOLE PODSTAWOWEJ im.KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W MANASTERZU.

PROCEDURY SANITARNE

DBAJMY O SIEBIE [300x146]