Dzień Dziecka 2017

NIESAMOWITY DZIEŃ DZIECKA ZE ŚNIEŻKĄ –SZKOŁA PODSTAWOWA im. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃKIEGO W MANASTERZU 31 maja 2017 r. do naszej szkoły kurier przywiózł dwie tajemnicze paczki . Zdziwienie było OGGRROOMMNNEE …..Pełne ciekawości zaczęłyśmy otwierać pudełka . I wszystko stało się jasne – wyjątkowa FFiL ŚNIEŻKA pamiętała o uczniach naszej szkoły . Otrzymali oni piękne worki sportowe , w których były bidony i Power Banki . Idealny zestaw na wycieczki i zawody sportowe – czyli dla nas – aktywnie spędzających czas , pozytywnie zakręconych na punkcie sportu , energii , radości i zabawy . Zdziwienie , niedowierzanie i wielka radość . 1 czerwca 2017 r. uczniowie zapamiętają NA ZAWSZE !!!!!!!! Nasza szkoła uczuje się wyróżniona w sposób szczególny od 2016 r. – mamy ,, Kolorowe Boisko ” . A w tym roku otrzymaliśmy jeszcze cudowne prezenty na Dzień Dziecka . DLA PANA PIOTRA MIKRUTA – NAJWSPANIALSZEGO PREZESA NA ZIEMI oraz CAŁEJ EKIPY FFiL ŚNIEŻKA – SERDECZNE PODZIĘKOWANIA ORAZ WSZYSTKIE DZIECIĘCE USMIECHY Z MANASTERZA P.S Panią Olę Małozięć – ściskamy podwójnie – za pamięć i wiarę w nas !!! Z wyrazami wdzięczności Małgorzata Flis Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu , Grono Pedagogiczne , rodzice , uczniowie – szczęśliwi posiadacze 10 ,, Kolorowego Boiska ”

Powiązane wiadomości: