Zabawa karnawałowa

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w czwartek - 31 stycznia.
Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Świetlica wiejska wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Zachęcała do szampańskiej zabawy uczniów klas 0-VI oraz przedszkolaków. W sali zaroiło się od Spidermanów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów... Były wróżki, księżniczki, diabły, motyle, koty, biedronki, pająki, mumie i różne inne stwory i dziwadła...a nawet para młoda. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach.
W przerwach pomiędzy tańcami można było się pożywić pysznymi kanapkami oraz ciastkami przygotowanymi przez mamy z trójek klasowych.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Witamy na nowej stronie Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu !
Zaszyfrowany adres tej strony