Spotkanie wigilijne połączone z przedstawieniem jasełkowym - ,,Tak to On jest Królem!”

21 grudnia 2014 r. odbyło się spotkanie wigilijne połączone z przedstawieniem jasełkowym - ,,Tak to On jest Królem!”. Uroczystość zorganizowali nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu. Frekwencja jak co roku była imponująca - przybyli zaproszeni goście, rodzice, dziadkowie i mieszkańcy Manasterza oraz okolic.
Podczas spotkania można było podziwiać piękne ozdoby bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów, nauczycieli, rodziców i babcie. Za olbrzymie zaangażowanie wszystkim Przyjaciołom naszej szkoły - Dziękujemy.
Na scenie zaprezentowali się tradycyjnie wszyscy - Kompetentne Przedszkolaki, Zerówka , Klasy I-III oraz szkolny teatrzyk ,, Menczester”. Udało nam się stworzyć klimat świąteczny, magiczny i jak zwykle wyjątkowy. Trud pracy włożony w całą uroczystość opłacił się - brawa były gromkie i długie!!! Barwne stroje, cudowna scenografia, nastrojowa, świąteczna muzyka - to wszystko zasługa ludzi z pasją!
Serdeczne podziękowania należą się wszystkim uczniom kl. 0- VI oraz nauczycielom, którzy oddali całe swoje serce w przygotowanie tego wyjątkowego popołudnia: p. Annie Gudzińkiej - Niemiec, p. Marcie Suszyło, p. Krystynie Misiąg, p. Adriannie Broda - Bis , p. Aleksandrze Dąbrowny - Czekańskiej, p. Halinie Sarzyńskiej, p. Mieczysławie Ciurko. W rolę fotografa wcieliła się Adrianna Suszyło - debiut bardzo udany !
Pełna uznania - dyrektor Małgorzata Flis

Wszelkie prawa zastrzeżone © Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Witamy na nowej stronie Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu !
Zaszyfrowany adres tej strony