POGRĄŻENI W ŻALU

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Księdza Krzysztofa Zygara - proboszcza parafii w Manasterzu, nauczyciela katechety w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu.

Ksiądz Krzysztof Zygar objął parafię  w sierpniu 2015 r. Był człowiekiem bardzo zaangażowanym w jej funkcjonowanie. Od 1 września 2016 r. pracował w naszej szkole. Przygotowywał dzieci do I Komuni Świętej. Był wspaniałym człowiekiem, skromnym, oddanym szkole i parafii.

Wyrazy głębokiego współczucia składają Dyrektor, Grono Pedagogiczne, pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 8.02.2017 r. o godz. 13.00 w rodzinnej miejscowości Księdza Krzysztofa.

Zorganizowany jest wyjazd na pogrzeb - 10.15 zbiórka pod Kościołem Parafialnym w Manasterzu.

Opublikowano: 07 lutego 2017 12:13

Wyświetleń: 435