Zbiórka dla Oskara

20 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielem Fundacji Iskierka z Chorzowa - filia w Rzeszowie. Wolontariuszka przedstawiła zebranym rodzicom i nauczycielom główne cele działalności i kierunki działania Fundacji. Spotkanie odbyło się w ramach planowanej  na 17 grudnia 2017  akcji  zbiórki funduszy dla chorego 4 letniego chłopczyka Oskara Sochy.
Oskar choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Aktualnie poddawany jest chemioterapii w  Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Szkolne Koło Wolontariatu oraz Szkolne Koło Caritas włączyło się do akcji pomocy dla Oskara.
Prosimy wszystkich Przyjaciół naszej szkoły o rozpropagowanie akcji.

Opublikowano: 23 listopada 2017 12:27

Spotkanie z Panią z Fundacji ISKIERKA