Konkurs "KOLORATORIUM KOLOROWE LABORATORIA"

Nasza szkoła poraz kolejny przeystąpiła do konkursu "Śnieżki"!!! Tym razem nie walczymy o Kolorowe boisko tylko o Kolorowe laboratorium!!!

Jak działa Grywalizacja w Koloratorium Śnieżki

Za każdą wykonaną aktywność, zarówno szkoła jak i jej uczniowie, będą mogli zdobywać punkty, liczące się do ogólnej puli. Zwycięzcą zostaje szkoła, która wraz z uczniami wykona największą liczbę zadań i tym samym zdobędzie największą ilość punktów. Wśród punktowanych aktywności wyróżniamy zadania ogólne zadanie ogólne dla całej szkoły i zadania dla uczniów.

Nagrody

Każda ze szkół, która dołączy do naszej akcji ma szansę na wygranie pełnej renowacji pracowni biologiczno-chemicznej wraz z wyposażeniem o wartości: 30 tysięcy złotych, 15 tysięcy złotych i 10 tysięcy złotych oraz farby na remont pracowni. Dla najbardziej zaangażowanych uczniów przewidujemy nagrody 4x Apple iPad 32GB Wi-Fi Space.

Punkty

Punkty zdobywają zarówno szkoły, jak i uczniowie. Punktujemy od samego początku - czyli momentu rejestracji, aż do wyłonienia najlepszych prac indywidualnych i zespołoywch. Liczy się zaangażowanie. Każda aktywność ucznia zasila zarówno jego konto jak i szkoły.

Zadania główne

Nauczyciele wraz z uczniami placówki mają za zadanie przedstawić nam w formie filmu pracownię, która będzie inspirowała i motywowała do działania. W Pracowni Marzeń uczniowie i nauczyciele nie muszą trzymać się wszystkich zasad. Mogą tworzyć rozmaite scenariusze - nawet w oparciu o elementy fantastyki!

Zadania uczniów

Uczniowie mają za zadanie przedstawić wybrany pierwiastek w formie zbliżonej do superbohatera. Ważne, aby w swojej wizji uwzględnić cechy i właściwości wybranego pierwiastka. Jest to część kreatywna Konkursu. Prace mogą być wykonane dowolną metodą np. plakaty, kolaże, rysunki, grafiki, fotografie, model, itd.

Każdy z uczniów ma możliwość zdobycia dodatkowych punktów dla siebie i dla swojej szkoły. Wystarczy, że na podstawie udostępnionych na stronie Konkursu materiałów będzie wykonywał publikowane quizy. Za każde z wykonanych zadań będzie zdobywał dodatkowe punkty dla siebie i pomagał piąć się w ogólnopolskim rankingu swojej szkole.

Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie.

Opublikowano: 17 czerwca 2018 13:44

Zdjęcia:

Konkurs "KOLORATORIUM KOLOROWE LABORATORIA"

Filmy:

Wyświetleń: 47